Progress Drzwi Sp. z o.o. , ul. ¦w. Michała 65, 61-005 Poznań


Jak do nas trafić
Każdy wła¶ciciel samochodu wie, że warto zadbać o jego bezpieczeństwo, a zapewniaj± to oferowane przez PROGRESS DRZWI bramy garażowe. Dostępne s± tu bramy roletowe, rozwierne, segmentowe i uchylne, za¶ wybór tej wła¶ciwej zależy od wielu czynników, takich jak wymiary garażu czy długo¶ć podjazdu. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy pracowników naszej firmy, którzy doradz± jaki rodzaj bramy sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. Największ± oszczędno¶ć miejsca w garażu zapewni± bramy rozwierne, które jednak wymagaj± wystarczaj±cej wielko¶ci podjazdu. Bramy takie montować można w praktycznie każdym garażu, a tym samym s± dobrym sposobem na odnowienie starego garażu. Duż± popularno¶ci± ciesz± się też bramy roletowe, choć niektórzy klienci pocz±tkowo obawiaj± się ich bezpieczeństwa. S± one jednak wyposażone w odpowiednie mechanizmy, które nie pozwalaj± na jakiekolwiek zagrożenie opadnięcia bramy. Niezwykle wygodne w użytkowaniu s± za to bramy uchylne, szczególnie te sterowane zdalnie. Natomiast bramy segmentowe dopasować można do praktycznie każdej wielko¶ci i kształtu otworu garażowego.
Dodatkowy atutem proponowanych produktów w ramach bram jest możliwo¶ć zastosowania różnego rodzaju ułatwień eksploatacyjnych, gdzie na pierwszy plan wysuwa się funkcja automatycznego otwierania i zamykania.
Również stosowane materiały do produkcji pozwalaj± na zapewnienie odpowiedniego komfortu termicznego bram co obecnie jest istotnym czynnikiem, którym kieruj± się klienci.
Brama garażowa musi być skomponowana z pozostałymi elementami zewnętrznej elewacji budynku. Dlatego poszukuj±c drzwi zewnętrznych klienci zwracaj± uwagę również na bramy garażowe chc±c jak najbardziej ujednolicić kolorystycznie jak i wizualnie poszczególne produkty.
Na terenie przed salonem drzwi znajduje się ekspozycja bram garażowych w przykładowych wzorach i kolorach. Zachęcamy do zapoznania się z nasz± ofert± bram garażowych.