Progress Design, ul. Św. Michała 65, 61-005 Poznań

Porta DECOR

Trwała konstrukcja oraz okleina o podwyższonych parametrach ścieralności i odporności na wilgotność Portadecor w atrakcyjnej cenie to podstawowe walory tej kolekcji. Szeroka gama nowych i atrakcyjnych kolorów oklein stanowi o atrakcyjności kolekcji. Drzwi Porta DECOR świetnie wyglądają zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i w biurach.
W ramach kolekcji dostępne sš również poniższe modele:

Porta DECOR, duża ramka

okleina Portaperfect 3D


dąb
hawana

dąb kalifornia

dąb
malibu

okleina Portasynchro 3D


akacja miodowa

akacja srebrna

dąb
ciemny

dąb szkarłatny

Portadecor


biały

orzech

orzech
bielony

orzech
verona 2

popielaty euroinvest

wenge
model:
duża ramka

kolor:
okleina Portaperfect 3D, okleina Portasynchro 3D, Portadecor

typ:
standardowe

rozmiary:


funkcja:
Wewnętrzne


ościeżnice
MINIMAX
Porta System

Wycena w Salonie

cena netto (zł) ościeżnicy od:
98,00

razem (netto zł):
98,00


Jak do nas trafić
PROGRESS DRZWI posiada ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży stolarki drzwiowe, które pozwoliły na zbudowanie oferty produktów odpowiadającej potrzebom i wymaganiom szerokiej grupy klientów. Oferowany asortyment dostosowany jest zarówno do oczekiwań indywidualnych klientów, jak i firm działających w branży budowlanej.
W ofercie stolarki drzwiowej znajdują się drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe do mieszkań, drzwi wewnętrzne w różnych kolorach i wzorach renomowanych i uznanych na rynku Producentów.
Naszym atutem jest ekspozycja drzwi, która pozwala klientom w rzeczywistości zobaczyć wybrane modele, samemu ocenić jakość wykonania, dobrać kolorystykę oraz profesjonalne doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań dla każdego klienta odpowiadających jego oczekiwaniom i wymaganiom technicznym. Wykwalifikowani doradcy wspomagają klientów w procesach doboru stolarki drzwiowej oraz innych produktów będących w ofercie firmy pomagając stworzyć miłe i atrakcyjne wnętrze oraz otoczenie domu.
Oferowane drzwi wewnętrzne nie tylko doskonale spełniają swą rolę funkcjonalną, ale też nadają charakter pomieszczeniu, dlatego występują w ogromnej różnorodności wzorów i kolorów. Mogą być wykonane z różnych materiałów, a także wzbogacone wybranymi akcesoriami, dzięki którym osiągnąć można dowolny efekt aranżacyjny. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych, ale też klasycznych. Klienci liczyć mogą tu też na dużą elastyczność, ponieważ istnieje możliwość zakupu drzwi o nietypowym wymiarze, a także zmianę wysokości drzwi czy też ich przeszklenie. Osobną kategorię stanowią drzwi zewnętrzne oraz drzwi wejściowe do mieszkań, których niezwykłe wzornictwo może stanowić dobrą wizytówkę każdego domu.
Obecnie szczególna uwagę przy drzwiach zewnętrznych zwraca się na parametry energooszczędności a dla tych, którzy cenią maksimum bezpieczeństwa przygotowane są drzwi antywłamaniowe.
Drzwi to podstawa oferty firmy, która poszerzona o podłogi, ogrodzenia i bramy garażowe zapewnia kompleksowość realizacji zleceń na danym etapie budowy czy remontu.