Progress Design, ul. Św. Michała 65, 61-005 Poznań

Porta VECTOR

Nowoczesne modele w subtelnym wykonaniu sprawiają, że kolekcja Porta VECTOR nadaje charakter wnętrzom, nie przytłaczając ich swoją obecnością.
W ramach kolekcji dostępne sš również poniższe modele:

Porta VECTOR model F

Farba akrylowa


biały
model:
pełne

kolor:
Farba akrylowa

typ:
standardowe

rozmiary:


funkcja:
Wewnętrzne


ościeżnice
MINIMAX
Porta System

Wycena w Salonie

cena netto (zł) ościeżnicy od:
98,00

razem (netto zł):
98,00


Jak do nas trafić
PROGRESS DRZWI posiada ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży stolarki drzwiowe, które pozwoliły na zbudowanie oferty produktów odpowiadającej potrzebom i wymaganiom szerokiej grupy klientów. Oferowany asortyment dostosowany jest zarówno do oczekiwań indywidualnych klientów, jak i firm działających w branży budowlanej.
W ofercie stolarki drzwiowej znajdują się drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe do mieszkań, drzwi wewnętrzne w różnych kolorach i wzorach renomowanych i uznanych na rynku Producentów.
Naszym atutem jest ekspozycja drzwi, która pozwala klientom w rzeczywistości zobaczyć wybrane modele, samemu ocenić jakość wykonania, dobrać kolorystykę oraz profesjonalne doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań dla każdego klienta odpowiadających jego oczekiwaniom i wymaganiom technicznym. Wykwalifikowani doradcy wspomagają klientów w procesach doboru stolarki drzwiowej oraz innych produktów będących w ofercie firmy pomagając stworzyć miłe i atrakcyjne wnętrze oraz otoczenie domu.
Oferowane drzwi wewnętrzne nie tylko doskonale spełniają swą rolę funkcjonalną, ale też nadają charakter pomieszczeniu, dlatego występują w ogromnej różnorodności wzorów i kolorów. Mogą być wykonane z różnych materiałów, a także wzbogacone wybranymi akcesoriami, dzięki którym osiągnąć można dowolny efekt aranżacyjny. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych, ale też klasycznych. Klienci liczyć mogą tu też na dużą elastyczność, ponieważ istnieje możliwość zakupu drzwi o nietypowym wymiarze, a także zmianę wysokości drzwi czy też ich przeszklenie. Osobną kategorię stanowią drzwi zewnętrzne oraz drzwi wejściowe do mieszkań, których niezwykłe wzornictwo może stanowić dobrą wizytówkę każdego domu.
Obecnie szczególna uwagę przy drzwiach zewnętrznych zwraca się na parametry energooszczędności a dla tych, którzy cenią maksimum bezpieczeństwa przygotowane są drzwi antywłamaniowe.
Drzwi to podstawa oferty firmy, która poszerzona o podłogi, ogrodzenia i bramy garażowe zapewnia kompleksowość realizacji zleceń na danym etapie budowy czy remontu.