Progress Drzwi Sp. z o.o. , ul. Św. Michała 65, 61-005 Poznań

Progress Eco miniGABIONY


miniGABIONY

MiniGabiony-to kosze wypełnione kamieniami , które są rozwiązaniem o...

Progress Eco ogrodzenia gabionowe

Ogrodzenia Gabionowe PROGRESS to połączenie stali nierdzewnej z naturalnymi kamieniami. Dzięki...

KONSPORT ogrodzenia z siatki

Zastosowanie systemu:


KONSPORT ogrodzenia sztachetowe


Zastosowanie systemu:


KONSPORT ogrodzenia palisadowe

Zastosowanie systemu:


KONSPORT ogrodzenia panelowe

Zastosowanie systemu:Jak do nas trafić
Opierając się na wieloletnim doświadczeniu nasza firma PROGRESS DRZWI poszerzyła oferowany asortyment stolarki drzwiowej o kolejny dział produktów jakim są ogrodzenia .
Zależy nam na kompleksowości oferty, gdyż chcemy zapewniać klientom możliwość doboru poszczególnych elementów wykończenia domu w jednym miejscu oraz pomaga zaoszczędzić czas na szukaniu różnych rozwiązań integralnych elementów zewnętrznych: ogrodzenie, brama garażowa, drzwi zewnętrzne z elementami wewnętrznymi jakimi są drzwi oraz podłogi.
Nasza oferta w ogrodzeniach obejmuje różnego rodzaju ogrodzenia takie jak ogrodzenia sztachetowe, ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia z siatki oraz ogrodzenia gabionowe i minigabiony .
Tak szeroka oferta ogrodzeń daje możliwość zastosowania różnych rozwiązań pasujących zarówno do nowoczesnych budynków jak i klasycznej architektury.
Na terenie naszej firmy znajduje się ekspozycja ogrodzeń, na której znajdziemy przykłady ogrodzeń posesyjnych i ogrodzeń gabionowych z ukazanym zastosowaniem również do budowania małej architektury ogrodowej.
Ogrodzenia posesyjne wykonane mogą być w różnorodnej kolorystyce i różnych konfiguracjach rozmieszczenia elementów stanowiących poszczególne ogrodzenia sztachetowe, panelowe, palisadowe.
Natomiast szczególną uwagę na pewno zwracają ogrodzenia gabionowe łączące nowoczesne materiały – stal nierdzewna z naturalnymi kamieniami, skałami tworząc alternatywne rozwiązanie do tradycyjnych ogrodzeń posesyjnych. Różnorodność kolorystyki skał wypełniających stalowe pojemniki pozwala na odpowiednie dobranie do pozostałych elementów architektury zewnętrznej budynku. Odmianą ogrodzeń gabionowych są minigabiony, które dzięki swoim mniejszym rozmiarom mają zastosowanie przy tworzeniu małej architektury ogrodowej. Możliwość komponowania wypełnia skalnego i kryształów, które można odpowiednio podświetlać daje niesamowite wrażenia estetyczne.
Posiadając doświadczenia z montażu ogrodzeń doradzamy jakie stosować rozwiązania uwzględniając zarówno kwestie techniczne jak i estetyczne, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że ogrodzenie stanowi pierwszą wizytówkę budynku.